Ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του 2ου Γυμνασίου Νάουσας θέλοντας να προσφέρει βοήθεια σε συνανθρώπους μας που έχουν ανάγκη, οργάνωσε προσφοράς αγάπης και συγκέντρωσε τρόφιμα , τα οποία έδωσε στο Συσσίτιο - Τράπεζα Αγάπης Νάουσας.Ευχαριστεί πολύ τους γονείς για τις προσφορές τους και εύχεται σε όλους Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα με υγεία!
![]() | Σήμερα | 26 |
![]() | Χθές | 256 |
![]() | Αυτή τη βδομάδα | 754 |
![]() | Αυτό το μήνα | 3543 |
![]() | Όλες τις μέρες | 343609 |