Στα πλαίσια του μαθήματος της Φυσικής Αγωγής οι μαθητές και οι μαθήτριες του Β3 είχαν την ευκαιρία να παίξουν επιτραπέζια αντισφαίριση (πινγκ-πονγκ) με κάποιο βαθμό «δυσκολίας». Συγκεκριμένα, μαθήτριες με ένα μάτι κλειστό (μειωμένη όραση) και μαθητές καθισμένοι σε καρέκλες (μειωμένη κινητικότητα ή μη χρήση των κάτω άκρων) έπαιξαν πινγκ-πονγκ με σκοπό την κατανόηση των δυσκολιών που αντιμετωπίζουν οι αθλητές με αναπηρία.
![]() | Σήμερα | 77 |
![]() | Χθές | 256 |
![]() | Αυτή τη βδομάδα | 805 |
![]() | Αυτό το μήνα | 3594 |
![]() | Όλες τις μέρες | 343660 |